DanCzek a.s.

Zaměření společnosti DanCzek je zejména prodej a distribuce doutníků a cigarill, vybraných typů cigaret, tabáků cigaretových i dýmkových a doplňků do tabákových obchodů. https://www.danczek.com/

Od roku 2019 zajišťujeme pro investora projektové a inženýrské práce pro výstavbu nového areálu společnosti DanCzek a.s., v lokalitě Kamenný pahorek u Košťan (Teplice). V místě bývalého brownfieldu, demolovaného areálu továrny, vyroste v několika etapách soulodí skladových hal s administrativní částí. Společnost se tak postupně přesune z jednotlivých pronajímaných prostorů v různých lokalitách do vlastního areálu.

Postupně jsme zpracovali množství objemových studií (2019-2020),  Dokumentaci pro vydání společného povolení (2021), Prováděcí dokumentaci (2022), včetně inženýrské činnosti (zajištění stanovisek, souhlasů, rozhodnutí a povolení).

Stavba byla v roce 2023 zahájena, po výběrovém řízení na generálního dodavatele stavby- tím se stala společnost SWIETELSKY stavební s.r.o.

Pro opláštění jsou navrženy systémy společnosti TRIMO https://www.trimo-group.com/cs, pro administrativní část QBISS ONE, pro haly TRIMOTERM FTV.

 

error: Content is protected. Obsah je chráněn.